تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : معلمان ایران
حوزه : آموزش و پرورش
شماره : 364
تاریخ : 13 دی, 1398 :: 21:22
جشنواره الگوهای تدریس برتر دوره متوسطه جزئیات جشنواره الگوهای تدریس برتر دوره متوسطه + دانلود شیوه نامه معلمان ایران: شیوه نامه جشنواره الگوهای تدریس برتر دوره متوسطه از سوی وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران ، در شیوه نامه ابلاغی وزارت آموزش و پرورش با موضوع "شیوه نامه شانزدهمین جشنواره الگوهای تدریس برتر دوره متوسطه"برگزاری این جشنواره در راستای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش قلمداد شده است.

اهداف برگزاری جشنواره الگوهای تدریس برتر دوره متوسطه

از جمله اهداف ذکر شده در شیوه نامه این جشنواره عبارتند از: توسعه زمینه پژوهشگری ، انتقال تجارب و دستاوردهای علمی و عملی معلمان، اصلاح و بروزآوری روش های تعلیم و تربیت ... ، بهبود عملکرد آموزشی و تدریس معلمان در کلاس درس و کاربردی ساختن نظریه های یادگیری همچنین به طور خاص به اجرای راهکارهای 7-11 و 3-17 سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مبنی بر
«توسعه زمینه پژوهشگری و افزایش توانمندی های حرفه ای به شکل فردی و گروهی میان معلّمان و تبادل تجارب و دستاوردها در سطح محلی و ملی و ایجاد فرصت های بازآموزی مستمر علمی، تحقیقاتی و مطالعاتی و برگزاری جشنواره الگوهای تدریس برتر»
ذکر شده است. هدف دیگری که جشنواره در پی آن است اینگونه شرح داده شده است:
« اصلاح و به روزآوری روش های تعلیم و تربیت با تأکید بر روش های فعال، گروهی و خلاق با توجه به نقش الگویی معلمان» و اجرای برنامه شماره 9 از زیرنظام پژوهش و  ارزشیابی...
 

مراحل اجرایی جشنواره الگوهای تدریس برتر متوسطه دوم

اولین بخش جشنواره، بخش علمی است که در سه محور انجام می شود: 1- تجارب موفق و برتر مدیران و معاونین مدارس 2-تجارب تدریس دبیران 3- ارائه مقاله علمی مرتبط با تدریس   برای اطلاع از جزئیات کامل این جشنواره، شیوه نامه آن را می توانید از اینجا دریافت نمایید.  

© 2020 تمام حقوق این سایت برای پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران محفوظ می باشد.