تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : معلمان ایران
حوزه : فرهنگی
شماره : 370
تاریخ : 14 دی, 1398 :: 21:53
وزیر آموزش و پرورش: زندگی سردار شهید سپهبد سلیمانی در برنامه درسی قرار می گیرد معلمان ایران : وزیر آموزش و پرورش با صدور پیامی در پیام رسان توییتر وعده داد زندگی سردار سلیمانی در برنامه درسی قرار می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران ، ترور ناجوانمردانه سردار شهید سپهبد سلیمانی توسط رژیم تروریستی آمریکا، ملت ایران و تمامی آزادی خواهان جهان را متأثر و غرق در غم و اندوه کرد. در همین راستا وزیر آموزش و پرورش با ارسال دو پیام در پیام رسان توییتر نوشت:

انا لله و انا الیه راجعون مجاهدتهای بی نظیر حاج قاسم سلیمانی که در طول تاریخ ایران فقط با اسطوره ها و افسانه ها قابل قیاس بد و مجد و عظمتی باشکوه را برای ایران به همراه آورد و دشمن را ذلیل کرد، در نهایت او را به آرزوی دیرینه اش رساند و شهادت را نصیبش ساخت. شهادت انسان های بزرگ همچون زندگیشان اثراتی عظیم خواهد داشت و ایران را متحدتر خواهد ساخت. سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی بعنوان نماد عزت، غیرت و هوش ایرانی و زندگی سراسر افتخار او که گفتمان مقاومت اسلامی بود و بخش پرغروری از تاریخ ایران است در برنامه درسی قرار می گیرد. راهش پررهرو باد
ان شاءالله پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران ، این وعده را تا رسیدن به نتیجه پیگیری خواهد کرد.

© 2020 تمام حقوق این سایت برای پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران محفوظ می باشد.